Vidanjörle Foseptik Çekme

Foseptik ya da lağım çukuru,  pis suların kanalizasyon sistemlerine akması için gerekli altyapının olmadığı yerlerde sağlık koşullarına uygun olarak yer altında inşa edilmiş ve atıkların burada toplandığı bir çukurdur. Burada biriken atıklar foseptik kuyu çekme işlemi dediğimiz ve vidanjörler yardımıyla vakumlanarak yapılan çok zahmetli ve zorlayıcı bir iştir. Ortamdaki pisliklerin çekilmesi işleminin ardından tabii ki foseptik yıkama işlemleri de yapılmaktadır.

Foseptik kuyularının açılması, kanal ve kanalizasyon tıkanıklığı açma , konusunda vidanjör araçlarına ihtiyaç duyulur. Vidanjör araçlarımızla tüm fabrikaların, foseptik kuyuları, kot çamuru, mermer çamuru, yağ çekimi, otoparklar için küçük araçla fosseptik çekimi yapmaktayız.

Bursa foseptik temizleme firması Kardeşler Vidanjör evsel atık, su çekimi, yağ kuyuları, fabrika arıtma, bakteri nakliyesi, otel ve restaurant, kanal kanalizasyon, foseptik kuyularının iç temizliğini son teknoloji ekipmanları ve alanında uzman, tecrübeli personeliyle  en hızlı ve ekonomik bir şekilde çözüme ulaştırılmaktadır.

Logar Tıkanıklığı Açma & Temizleme

Şehrin ana kanalizasyon borularına tüm pis suyu taşıyan logarlar zaman zaman yanlış bireysel kullanımlar ve çevresel faktörler yüzünden tıkanabilir. Zamanla etrafta oluşan kötü lağım kokusu logarlarda bir sorun oluştuğunun belirtisidir. Logarlar tıkandıkça evlere ve iş yerlerinize de kötü koku gelir.

Bazen sadece tuvaletinizde bir tıkanıklık olduğunu düşünürsünüz ve hatta kendi giderlerinizde tıkanıklık açma işlemi yaptırıp, bir sürü tadilat, onarım masrafına girersiniz. Boşu boşuna yapılan onca zahmet, rahatsız edici kötü kokuya çare olmaz.

İçine kum, çakıl, yağ biriken atık su gider borularınızı her 5 yılda bir temizletmeniz gerekir. Kanalizasyon borusu bütün atık suyu üzerinde taşıdığı için belirli aralıklarla temizlenmelidir.

Vidanjörle Kanalizasyon Temizleme

Şehirlerin kanalizasyon altyapıları gün geçtikçe dolmakta, tıkanmakta veya kimyasal atıklar nedeniyle deforme olmaktadır. Kombine Kanalizasyon Temizleme araçlarımız ile kanalizasyon tıkanıklığını açıyor ve kanalizasyon temizliğini yapıyoruz.

Özellikle şiddetli yağmurlar sonrasında etrafa atılmış olan çer çöpün su birikintisiyle birlikte sürüklenerek kanal borularının içerisinde sıkışıklığa sebep olması durumu yaygın bir şekilde karşılaşılan bir sorundur. Ayrıca yağmurun sebep olduğu bir diğer tıkanıklık çeşidi de çatılarda biriken kuş tüyü, toz vb. birikintilerin kanal giderleri çerisine dolarak kanalizasyon borularının tıkanması durumudur.