Bilinen anlamıyla su tesisatı, temiz suların elde edilmesini sağlayan işlemleri kapsayan geniş bir tanımdır. Tüm binalar ve yaşam alanları için mühim ve gerekli olan temiz suların elde edilmesi, bu suların hijyenik ortamlarda saklanması, kullanımı kolaylaştırmak için bir takım işlemlerden geçirilmesi, dağıtılması ve ek olarak atık suların bir bölgede toplanarak arıtılması gibi işlemler su tesisatı kavramı altında yapılmaktadır. Bursa’da kaliteli bir hizmet sunan www.bursasutesisati.com olarak bizler de su kanallarınızda ya tesisatlarınızda yaşadığınız tüm problemleri işinde uzman çalışanlarımız ve profesyonel ekipmanımız ile gidermekte, sizlere hızlı çözüm önerileri sunmaktayız. Binalarınızda bulunan tuvalet, banyo, mutfak gibi bölümlerin tesisatları, bunun yanı sıra hidrofor, su depolarınız ve sitelerin yüzme havuzları da sıhhi tesisat kapsamında değerlendirilmektedir. Eğer bu alanlarda suyla alakalı problemler yaşıyorsanız, firmamıza ulaşmanız halinde sizlere anında bir ekip yollayabilir ve sıkıntılarınızı hızlı bir biçimde giderebiliriz.

SU TESİSATI ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

Su tesisatları hakkında bilmemiz gereken en önemli şey, kirli su ve temiz (kullanılan) su tesisatlarının ayrı ayrı yapıldığıdır. Peki bu tesisatlar ne işe yarar, kendi içlerinde hangi bölümlere ayrılırlar?

Temiz Su Tesisatı

Temiz su tesisatı, binalarda ve yapılarda bulunan her an kullanmaya hazır olması gereken suların geçtiği yerlerdir. Suyun kaynağından başlayarak, yapıya kadar gelen bu tesisatın sürekli bir biçimde bakımdan geçirilmesi şarttır. Aksi takdirde tükettiğiniz sularda problem yaşayabilirsiniz. Bursa’nın tüm ilçelerine 7 gün 24 saat hizmet veren www.bursasutesisati.com olarak bizler de temiz su tesisatı konusunda oldukça tecrübeliyiz. Eğer bir tesisat sisteminiz yoksa sistem kurar, var olan tesisatlarınızın da arızalarını giderip, bakımını yapabiliriz.

Kirli Su Tesisatı

Kirli su tesisatı, yapılarda bulunan atık yani kullanılmış suların binaların dışına atılmasını sağlayan sisteme verilen addır. Bu tesisat sistemleri yapı dışı kirli su tesisatları, yağmur suyu tesisatları ve yapı içi kirli su tesisatları olmak üzere üçe ayrılmaktadır. Ve hepsinin bakımı alanında uzman ekipler tarafından yapılmalıdır.

GÜVENİLİR TESİSAT BAKIMI

www.bursasutesisati.com olarak bizler 7 gün 24 saat sizlere İzmir’in tüm ilçelerinde mobil gezici araçlarımız ile anında hizmet sunmaktayız. Eğer tesisatlarınızda herhangi bir sorunla karşılaştıysanız firmamıza bir telefonla ulaşmanız mümkün olmaktadır. Bize ulaştığınız anda sizlere bir ekip yollayarak problemlerinize anında müdahale eder ve tesisatınızı ilk günkü hale kolaylıkla getirebiliriz. Güvenilir bir çalışma için firmamızla mutlaka iletişime geçmelisiniz. Unutmayın sağlıklı yaşam için hijyenik su şarttır!