Su kaçaklarınızı ihmale gelmez, en ufak bir rutubet bile olsa mutlaka Sutesman Bursa Su Tesisat ile irtibata geçin.

SU TESİSATI ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

Su tesisatları hakkında bilmemiz gereken en önemli şey, kirli su ve temiz (kullanılan) su tesisatlarının ayrı ayrı yapıldığıdır. Peki bu tesisatlar ne işe yarar, kendi içlerinde hangi bölümlere ayrılırlar?

Temiz Su Tesisatı

Temiz su tesisatı, binalarda ve yapılarda bulunan her an kullanmaya hazır olması gereken suların geçtiği yerlerdir. Suyun kaynağından başlayarak, yapıya kadar gelen bu tesisatın sürekli bir biçimde bakımdan geçirilmesi şarttır. Aksi takdirde tükettiğiniz sularda problem yaşayabilirsiniz. Bursa’nın tüm ilçelerine 7 gün 24 saat hizmet veren www.bursasutesisati.com olarak bizler de temiz su tesisatı konusunda oldukça tecrübeliyiz. Eğer bir tesisat sisteminiz yoksa sistem kurar, var olan tesisatlarınızın da arızalarını giderip, bakımını yapabiliriz.

Kirli Su Tesisatı

Kirli su tesisatı, yapılarda bulunan atık yani kullanılmış suların binaların dışına atılmasını sağlayan sisteme verilen addır. Bu tesisat sistemleri yapı dışı kirli su tesisatları, yağmur suyu tesisatları ve yapı içi kirli su tesisatları olmak üzere üçe ayrılmaktadır. Ve hepsinin bakımı alanında uzman ekipler tarafından yapılmalıdır.